داتاگستر ، داتا گستر

موسسه مطالعاتی حقوقی داتا گستر بستری برای ارائه خدمات تخصصی به وکلا و مردم است تا با ایجاد یک فضای تعاملی علمی و عدالت محور ضمن تامین نیازهای حقوق موکلین با بهره گیری از وکلا و مشاورین و صاحب نظر و مجرب، اندیشه­های حقوق نوین را برای وکلای دادگستری به منظور بهره گیری در مدیریت صحیح حقوق پرونده های قضایی موکلین آنها ایجاد نمایند.

رسالت این موسسه تامین عدالت فردی با اندیشه توانمند متخصصین مجرب و با دانش رشته حقوق و به ثمر رساندن احقاق حقوق.

 این موسسه حقوقی در زمینه امور وکالت توسط کارشناسان و مشاورین حقوق و وکلای دادگستری فعالیت خود را آغاز نموده و در راستای تعالی آموزش و پژوهش­ها کشور با انجام پروژه­های تحقیقاتی- مطالعاتی حقوقی و اجرای سمینار و کنفرانس­های ملی و بین المللی پای در عرصه گسترش دانش و اندیشه علم حقوق نهاده است.   

موسسه مطالعاتی حقوقی داتا گستر از سال ۱۳۹۳ فعالیت خود را در دپارتمان­ های تخصصی حوزه حقوق از جمله حقوق بانکی، حقوق کسب و کار و شرکت ها، حقوق اداری و دولتی  آغاز نمود و رفته رفته با کمک نیروهای علمی و توانا کشور، تجربیات خود را در سایر حوزه ­ها از جمله حقوق قرارداد ها و اسناد تجاری، داوری و حل و فصل اختلافات، حقوق تجارت بین الملل، حقوق کیفری، حقوق خانواده، حقوق ثبتی و املاک، حقوق مالکیت فکری را افزایش داد و جز موفق­ترین موسسات حقوقی کشور قرار گرفت و امروز در بیش از ۲۲ مورد از حوزه های حقوقی به شهروندان سراسر کشور خدمت رسانی می کند.

موسسه مطالعاتی حقوقی داتا گستر مفتخر است علاوه بر استفاده از توانمندی تجربیات وکلای دادگستری، مشاوران حقوقی برتر سراسر کشور، با تشکیل شوراهای علمی مشورتی و تخصصی با کارکرد برای تمام زوایای پرونده ها بر اساس منطق علمی و ارائه موثرترین راهبرد های حقوقی در مورد هر پرونده و جهت کمک به وکلا و تعیین و انتخاب بهترین روش به نفع مشتریان اقدام نمایند.

در این راستا مشتریان عزیز می توانند از خدمات حقوقی این موسسه  و ارائه خدمات وکالت در دادگاه ها و نیز معرفی کلای صاحب صلاحیت به افراد و نظارت بر وکلای انتخابی، تهیه اسناد و قراردا ها و ارائه خدمات مشاوره های تخصص بهره­مند شود.

از جمله فعالیت­های ویژه موسسه :

  1. انجام خدمات حقوقی در زمینه­های حقوقی تخصصی اولویت دار موسسه نظیر حقوق بانکی، کسب و کار و شرکت ها، مالکیت فکری،  حقوق قراردادها و حقوق املاک، حقوق اداری و دولتی
  2. تهیه و تنظیم انواع مختلف مکاتبات قراردادهای داخلی و بین المللی متناسب با قوانین و مقررات از جمله:  قراردادهای پیمانکاری، استارت آپ ها، کسب و کارهای اینترنتی، تجاری سازی، مالکیت فکری، قرارداد همکاری و مشارکت بنیان گذاران کسب و کار ها، قراردادهای محرمانگی و ....
  3. تهیه اصول راهنما و چک لیست انواع قراردادهای داخلی و بین المللی
  4.  تهیه و تنظیم انواع اسناد تعهدآور از قبیل تضامین، تعهد نامه ها، اقرار نامه ها
  5.  تنظیم و ارسال اظهارنامه رسمی جهت ایفای تعهدات و پرداخت دیون و ابلاغ
  6.  ارائه مشاوره در مراحل مختلف انعقاد قرارداد شامل مراحل : مذاکره ، انعقاد، اجرا و خاتمه و تسویه
  7. قرارداد ، اخذتضامین قراردادی ، ایفای تعهدات قراردادی ، فسخ قرارداد و طرح دعوا در مراجع داوری و دادگستری
  8.  پاسخگویی به سئوالات حقوقی از طریق تلفن ، ایمیل و نامه
  9. انجام کلیه امورثبتی در اداره ثبت شرکتها و موسسات غیرتجاری
  10.  ثبت اختراع، طرح صنعتی و علائم تجاری در اداره کل مالکیت صنعتی و مراجع بین المللی